• 19.04.2023 - 23.04.2023
  • Uçak ile ulaşım

REZERVASYON YAP
TÜM TURLAR DAHİL ŞEKER BAYRAMI’NDA MİNİ CRUISE COSTA FASCINOSA ile FRANSA & İTALYA & İSPANYA 5 GÜN – TÜRK HAVA YOLLARI
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
1029 EUR
Tek Kişilik Oda
1638 EUR
0 - 2 Yaş Çocuk
420 EUR

Bilgilendirme

Detaylar
Costa Fascinosa gemisi ile Fransa & İtalya & İspanya programında 4 gece 5 gün Balkonlu kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama Türk Hava Yolları ile
*Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Marsilya – istanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar. 
*COSTA FASCINOSA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama.
*Havalimanı ve Liman vergileri. 
*Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.
*Cenova, Barselona ve Marsilya Turları.
*Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.
*Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
*Gemideki eğlence ve şovlar.
*Fitness & Spor salonu kullanımı.
*Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).
*Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 11€ gemide ödenir. 
*Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
*Gemideki tüm içecekler.
*İç hat bağlantı uçuşları.
*Gerekli vize ücreti.
*Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).
*Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (30€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.

Tur Programı

01.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI – MARSİLYA
İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali saat 04.30'da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve sonrasında Türk Hava Yollarının TK1365 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.30’da Marsilya’ya hareket ediyoruz. Marsilya’ya yerel saat ile saat 09.45 de varışımızın ardından gemimizin bulunduğu Marsilya Limanı’na transfer. Gemi check in işlemleri ve kabinlere yerleşmenin ardından serbest zaman. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide
Gemimiz sabah saat 09.00’da Savona limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Liguria Bölgesi’nin başkenti Cenova, şu andaki popülerliğinden çok daha fazlasını hakediyor kuşkusuz. Kent, pesto sosun ve Kristof Kolomb’un doğum yeri, ayrıca İtalyan futbolunun arkasındaki itici güç. Şehir çok zengin sanat, müzik, gastronomi, mimari ve tarihsel özellikleri sayesinde 2004 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmuş. Misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği tur ücretine dahil olan “Cenova Şehir Turu” na katılabilirler Cenevizlerden kalma bu tarihi şehir sizleri çok şaşırtacak. Muhteşem konaklar, sokaklar, meydanlar ve tarihi mekânlar içinde gezdikten sonra alışveriş için vaktimiz olacak. Tur sonrası gemimize dönüş. Geminin hareket saati 16.30. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor..
Gemimiz sabah 09.00’da Barselona limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği tur ücretine dahil olan “Barcelona Şehir Turu” na katılabilirler. Limandan özel aracımız ile Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona'da şehir tutumuza başlıyoruz. Şehir turumuz esnasında La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 19.00’ de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
Gemimiz saat 08.00’da Marsilya limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler için serbest zaman. Serbest zaman sonrası rehberimiz ile buluşarak gemiden ayrılıyoruz. Gemiden ayrıldıktan sonra tur programımıza dahil olan “Marsilya & Aix En Provence Turu” turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrasında havalimanına hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Hava Yollarının TK1368 sefer sayılı uçağı ile saat 19.20’de İstanbul'a hareket ediyoruz.Yerel saat ile 23.30’da İstanbul Havalimanı’na varış. Turumuzun sonu.