Malta Tatilinize 200 TL indirim!

Tatilsepeti'nden satın alacağınız Malta seyahatlerinize indirim fırsatı! Sınırlı sayıdaki teklifimizden yararlanmak ve Malta’yı kişi başı 200 TL indirimle keşfetmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Image

Kampanya Şartları ve Katılım Adımları

1- Kampanya 20 Kasım 2021 ve 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak seyahatler için geçerlidir.

2- Kampanya dahilinde https://maltatatili.com/malta-sizi-bekliyor sitesinden alınan kupon kodları, yalnızca Tatilsepeti.com sitesindeki seçili Malta turları için geçerlidir. Değişiklik, iade vb durumlarında Tatilsepeti.com'un genel şartları geçerli olacaktır.

3- Formdaki bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduğunda, belirtilen e-mail adresine bir kupon kodu iletilecektir.

4- Kupon kodları kişiye özeldir ve başkasına devredilemez. İndirimden yararlanmak isteyen her misafir için form tekrar doldurulmalı ve yeni bir kupon kodu alınmalıdır.

5- İndirimin aktif hale gelebilmesi için, seçilen tura ait kupon kodunun 444 44 20 Tatilsepeti Çağrı Merkezi’nden onaylatılması gerekmektedir. Kuponlar, Tatilsepeti.com sitesi üzerinden yapılan online satın alımlarda devreye girmemektedir.

6- Kupon kodu Tatilsepeti Çağrı Merkezi’nden onaylatıldıktan sonra, toplam tur fiyatı üzerinden kişi başı 200 TL’lik indirim gerçekleşecektir.

7- Tatilsepeti ve Maltatatili.com kampanya şart ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

8- Kupon kodları, Tatilsepeti.com üzerindeki başka promosyonlarla birlikte kullanılamaz.

Telefon formatı: 5xx xxx xx xx